top of page

ЯК ВИБРАТИ ПОРТАТИВНУ КОЛОНКУ (Зима 2021)

 

ЗИМА - пора снігу і зимових видів спорту, сноуборд, лижі, та й просто епічних боїв сніжками) І все це краще робити з музикою, тому зараз ми коротко розповімо про те, яку портативну колонку вибрати на зиму 2021!

 

Активний відпочинок на природі передбачає той чи інший контакт з водою, а взимку - зі снігом. Тому перша  вимога для outdoor колонок - це захист, а саме захист від вологи. Є 8 стандартних ступенів захисту від IPx0 до IPx8.

Перший гідний рівень захисту «на зиму» це IPX5 (захист від сильних бризок або струменів води)

Колонку з таким захистом можна буквально кидати в сніг і не переживати за її збереження.

Колонки Pixus для зими

Крок далі IPX6 - це захист від сильних струменів і потоків води. Взимку особливої переваги IPX6 над IPX5 не дасть. Сніг і волога колонці із захистом IPX6 явно не зашкодять, так що можна сміливо брати та бути впевненим в захисті.

А ось колонка з захистом IPX7 - це вже міць! Таку колонку можна занурювати під воду, але на глибину не більше 1 м. Можна пірнути в ополонку з улюбленою музикою в руках, або кайфувати в гарячих чанах c теплою водичкою на свіжому морозному повітрі та не переживати, що колонка впаде в воду. До речі, такий захист дуже актуальна влітку, якщо ви любите відпочивати біля води або басейнів.

Колонка Pixus з захистом IPx8

І фінал, захист IPx8 - повна водонепроникність, захист від повного і тривалого занурення під воду на глибину більше, а іноді набагато більше 1 м. Колонка може і буде працювати під водою. НУ тут вже починається квест: «як вбити цю колонку»))) Можна на зимовій риболовлі в ополонку занурити, закопати в сніг
і полити окропом, все що душа забажає поки грає музика)

Forte-winter-3.jpg

Ще один важливий нюанс: колонки з вологозахистом можуть і будуть працювати взимку в снігу і в екстремальних умовах, але зберігати їх при мінусових температурах не можна. Та й не будь-який мороз більшість колонок витримає, рекомендовано до -10 (-15) градусів за Цельсієм.

Зробіть цю зиму активної і не забуваємо з захищеними колонками Pixus!

bottom of page