top of page

Адаптери PIXUS
Швидка та безпечна зарядка!

 

Час, який ми проводимо разом з портативними гаджетами, з кожним роком збільшується. Виробники портативної електроніки ставлять питання автономності роботи приладів без підзарядки ледь не ключовим при розробці нових продуктів. Але банально збільшувати розмір акумулятору - це не вихід. На даний момент знайшли рішення даної проблеми за допомогою технології швидкої зарядки, яка дозволяє за короткий час значно підзарядити ваш пристрій.
В останні роки технологія Quick Charge стала масовою і доступною навіть в відносно не дорогих смартфонах та інших гаджетах.


Але крім пристрою, який підтримує швидку зарядку, в комплекті з ним має бути Адаптер живлення. Саме він і забезпечує зарядку. На жаль, багато виробників просто не дають в комплекті потужний Адаптер, і якщо ви бажаєте відчути швидку зарядку, вам доведеться купляти його окремо.

В данні статті ми опише два нових, універсальних Адаптера живлення бренду PIXUS.
Модель Pixus QUICK 3.0 та Pixus FAST 2. На що вони здатні, та в чому їх відмінність.

Адаптер Pixus QUICK 3.0

Pixus QUICK 3.0
Розпочнемо з Адаптера Pixus QUICK 3.0. З самого початку, назва натякає на особливість даного адаптера, а саме підтримка технології Quick Charge 3.0.
Адаптер Pixus QUICK 3.0 має один роз’єм USB з помаранчевим елементом  в середині. Потужність даного адаптеру складає 18W а сила струму на виході - до 3 А. Такої потужності достатньо зарядити смартфон (який підтримує швидку зарядку) на 50-70 % всього за 30 хв. Непоганий результат, правда?
Але є один важливий момент: «безконтрольна» швидка зарядка може нашкодити вашому гаджету. Надмірна сила струму, яка поступає в акумулятор пристрою, призводить до його перегрівання, та більш швидкому зносу. Такої проблеми можуть завдати підробки, або надмірно дешеві зарядні пристрої.
Бренд PIXUS підійшов до цього питання відповідально. Адаптер Pixus здатний не тільки максимально швидко зарядити ваш улюблений пристрій, але також і зберегти його батарею. В Pixus Quick 3.0 встановлений спеціальний контролер, який адаптивно налаштовується під необхідну напругу вашого пристрою (5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A), корегуючи напругу в ході процесу зарядки, тим самим адаптер Quick 3.0 значно збільшує термін служби акумуляторів ваших гаджетів, блокуючи перевантаження.
Pixus QUICK 3.0 – швидка та безпечна зарядка!

Дизайн Pixus QUICK 3.0

Адаптер для зарядки QUICK 3.0 має відносно не маленькі габарити, але це обумовлено необхідністю встановлення всіх елементів, що забезпечують швидку та безпечну зарядку. Біля роз’єму USB знаходиться LED індикатор, який інформує про роботу адаптера. Також, завдяки йому, легко можна знайти пристрій, якщо ви залишили його на зарядці в темній кімнаті.
Ще одним плюсом є те, що корпус адаптера виконаний з вогнетривких матеріалів, а саме пластику, який не загоряється при контакті з вогнем, а починає повільно обвуглюватися та плавитися.


Презентація на сторінці: https://www.pixus.ua/quick3-main

Адаптер Pixus FAST 2

Pixus FAST 2
Адаптер Pixus FAST 2 має такий самий корпус, як і QUICK 3.0 з усіма його перевагами, а от внутрішня конструкція та характеристики сильно відрізняються.
Особливістю адаптеру Pixus FAST 2 є два USB роз’єми, тобто ви можете одночасно заряджати два гаджети. Це дуже зручно в дорозі чи дома, коли необхідно швидко підзарядити два пристрої, а кількість вільних розеток обмежена.
Потужність FAST 2 складає 12 W та максимальна сила струму на виході – 2.4 А. Умовно такої потужності достатньо для більш швидкої зарядки в порівнянні з базовими адаптерами, але звісно зарядка буде повільнішою, ніж за допомогою адаптеру Pixus QUICK 3.0.
Для більшої точності ми провели тест: адаптер Pixus FAST 2 заряджає планшет Pixus JOKER з акумулятором об’ємом в 6000 mAh на 19 % за 30 хв.
До речі всі планшети PIXUS комплектуються зарядним блоком FAST 2, що доволі непогано, адже даний блок живлення вище за якістю та характеристикам в порівняні з базовим адаптерами.

Ще одним позитивним елементом є те, що Адаптер FAST 2 підтримує функцію SMART CHARGE - інтелектуальне розподілення струму. Дана функція керується контролером та дозволяє підвищити ефективність роботи батареї і продовжити термін служби вашого девайсу. Це досягається завдяки розподіленню адаптером силу струму в залежності від потреб ваших пристроїв під час зарядки.

 

Презентація на сторінці: https://www.pixus.ua/fast2-main


Висновок
Варто відповідально підходити до вибору зарядки. Якісні адаптери та інші гаджети для зарядки не тільки зекономлять вам час, а й збережуть ваші гаджети та інше майно від неприємних моментів, пов’язаних з електрикою та нестабільною напругою.
Обирайте адаптери PIXUS для швидкої та головне безпечної зарядки ваших улюблених пристроїв.

bottom of page