top of page

Pixus ALIEN – нові навушники.

Стильний дизайн та космічний звук!

 

Ще пару років назад Bluetooth навушники були рідким та цікавим гаджетом. Зараз вже нікого не здивуєш такими технологіями, існують багато типів та моделей бездротових навушників на будь-який смак та гаманець. Щоб розвивати ринок та виділитися на фоні конкурентів, бренди  не тільки змагаються в технологіях, а й створюють стильні гаджети.
Саме такими Bluetooth навушниками є нова модель Pixus ALIEN. Навушники ALIEN створені для того, щоб поєднати в собі високі технічні характеристики та стильний дизайн.
Чи дійсно це так?


В даній статті ми зробимо детальний огляд навушників і переконаємося чи дійсно вони відповідають своєму задуму. Далі детальніше.

Навушники ALIEN

Автономність
Якими б красивими не були бездротові навушники, в першу чергу їх функція - відтворювати чистий, якісний звук, якомога довший час без підзарядки. Навряд чи ви придбаєте «дизайнерські» навушники які потрібно заряджати кожну годину.
При створенні вакуумних TWS навушників Pixus ALIEN розробник підійшов доволі серйозно до цього питання. Незважаючи на надзвичайно компактний розмір, навушники ALIEN обладнані акумулятором на 50 mAh x 2, що здатний відтворювати музику до 6 годин поспіль! Це доволі гарний результат, враховуючи, що середній показник для доступних навушників – 3 години автономної роботи і це в кращому випадку.


Ємності акумулятора кейсу «ALIEN» в 320 mAh достатньо для двох повних підзарядок навушників. Загалом, повного заряду навушників та кейсу достатньо для 18 годин музики.

Цікавою особливістю Pixus ALIEN є аналог швидкої зарядки, за півгодини навушники можуть швидко підзарядитися та відтворювати музику аж 3 години поспіль. Для повного заряду навушникам ALIEN необхідно менше одної години. Роз’єм для зарядки кейсу - TYPE-C.
Pixus ALIEN – для тих хто любить довго слухати музику!

Навушники ALIEN

Дизайн
Бренд PIXUS позиціонує навушники Pixus ALIEN не тільки як сучасний гаджет, а і стильний аксесуар, що може підкреслити ваш унікальний образ. Зовнішній корпус виконаний з темного глянцевого пластика. Така поверхня навушників здатна поглинати та відбивати світло, доповнюючи ваш яскравий, або стриманий образ.
Завдяки надзвичайно компактному розміру, навушники елегантно сидять навіть в маленьких жіночих вушках. Вага одного навушника всього 5 г. Навушники ALIEN майже невідчутні та не створюють дискомфорту навіть при тривалому використанні. В комплекті також присутній комплект змінних круглих амбушур різного розміру, це дозволяє легко налаштувати навушники ALIEN саме під ергономіку вашого вуха.


Також варто приділити увагу дизайну кейсу навушників Pixus ALIEN. Він має компактний розмір, вага кейсу з навушниками складає всього 35 г. Формфактор кейсу розроблений таким чином, щоб його було зручно та приємно тримати в руках, всі грані мають заокруглення, жодних гострих чи різких кутів назовні.
На передній грані кейсу знаходиться індикатор заряду, він виконаний із чотирьох маленьких світлодіодів з приємним голубим світлом. Це доволі зручно, адже одразу видно рівень заряду кейсу, при тому яскраві чи великі «лампи» не псують зовнішній дизайн кейсу.


Якість звуку та інтерфейси
Звук має бути якісним, без шуму та рипіння – це справедлива вимога до всіх сучасних бездротових навушників.
Незважаючи на свій компактний розмір та доступну ціну, Pixus ALINEN видають дійсно якісний звук. Запасу гучності достатньо для дуже шумних місць, як наприклад метро. Вакуумна конструкція навушників надійно ізолює від зовнішнього шуму, а гучний звук дозволяє повністю зануритися в атмосферу музики. В TWS навушниках ALIEN відсутній яскраво виражений бас, при тому деталізація звуку на хорошому рівні, та непогано відкалібрований баланс низьких та високих частот. Чутливість динаміків складає: 98.5db ± 3db.
В навушниках Pixus ALIEN дійсно можна отримати приємне задоволення від звуку, без «рипінь» та зайвого шуму, навіть на максимальній гучності.

Навушники ALIEN

Pixus ALIIEN працюють на BLUETOOTH 5.0. П’ята версія Bluetooth надає в два рази швидший зв'язок в порівнянні з минулою версією, а саме BLUETOOTH 4.2. Швидка та більш стабільна передача даних по BLUETOOTH 5.0 забезпечує синхронну роботу навушників під час гри чи перегляду динамічного відео на вашому девайсі, без затримки зображення від звуку.


Мікрофон в навушниках ALIEN також є. Приємною особливістю роботи ALIEN є те, що ви можете керувати дзвінками через навушники без залучення смартфону. Доступні такі операції як: прийняття та відхилення дзвінку, завершення розмови, утримання поточного виклику та відповідь на новий виклик. Як саме користуватися даними функціями детально описано в інструкції, що йде в комплекті з навушниками.
Якість мікрофону задовільна, вашому співрозмовнику буде комфортно з вами спілкуватися навіть на протязі довгого часу.

 

Висновок
TWS навушники Pixus ALIEN – це не тільки сучасні якісні бездротові навушники, а і стильний гаджет. З ними приємно контактувати, завдяки компактному розмірі їх майже невідчутно у вухах. А глянцевий темний корпус роблять навушники ALIEN чудовим аксесуаром, який підходить дівчатам та чоловікам.
Якщо ви шукаєте собі, або на подарунок, нові сучасні Bluetooth навушники – Pixus ALIEN хороший варіант. Стильна упаковка та самі навушники подарують приємне враження від їх використання.


Презентація на сторінці: https://www.pixus.ua/alien-main

bottom of page