5 годин КОСМІЧНОГО ЗВУКУ!

Хочеш почути дійсно якісний звук без постійних підзарядок? Обирай нові блютуз навушники Pixus ALIEN. На одному заряді «ALIEN» здатні грати 5-6 годин поспіль! Ніяких підзарядок та переривань, лише потужний та чистий звук всю дорогу! Pixus ALIEN – просто космічний звук

СТИЛЬ ТА ЯКІСТЬ

Навушники ALIEN поєднують в собі стильний дизайн та вражаючі характеристики. Темна, глянцева поверхня навушників здатна поглинати та відбивати світло, підкреслюючи ваш унікальний образ.
Ємність акумулятора кейсу в 320 mAh та кожного наушника в 50 mAh достатньо аж для 18 годин музики. Об’єднуй дизайн та якісний звук разом з Pixus ALIEN

BLUETOOTH 5.0
Користуйся технологіями.

Користуйся сучасними технологіями разом з навушниками ALIEN. Pixus ALIEN підтримують BLUETOOTH 5.0, що забезпечує в два рази швидший зв'язок в порівнянні з BLUETOOTH 4.2  Pixus ALIEN – кращий та швидший зв'язок з повним зануренням в музичну насолоду.

СЕНС В ДЕТАЛЯХ!

Чудова деталізація, баланс низьких та високих частот, та великий запас гучності звуку! Все це досягається в навушниках Pixus ALIEN завдяки продуманому дизайну. Кожний елемент знаходиться на своєму місці, кожний радіус заокруглення розроблений так, щоб ідеально підходити під ергономіку вуха. Якісні матеріали, сучасні характеристики та ергономічний дизайн – в Pixus ALIEN все розроблено для Вас!

КОМПАКТНИЙ РОЗМІР

Досить носити з собою великі навушники, чи заплутуватися в шнурах. Pixus ALIEN це нові, надзвичайно компактні блютуз навушники. Один навушник Pixus ALIEN важить всього лише 5 грам, а загальна вага двох навушників разом з кейсом складає 35 грам. Pixus ALIEN – музика завжди з тобою.

КУПИТИ
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОГЛЯД