top of page

5 годин КОСМІЧНОГО ЗВУКУ!

Хочеш почути дійсно якісний звук без постійних підзарядок? Обирай нові блютуз навушники Pixus ALIEN. На одному заряді «ALIEN» здатні грати 5-6 годин поспіль! Ніяких підзарядок та переривань, лише потужний та чистий звук всю дорогу! Pixus ALIEN – просто космічний звук

СТИЛЬ ТА ЯКІСТЬ

Навушники ALIEN поєднують в собі стильний дизайн та вражаючі характеристики. Темна, глянцева поверхня навушників здатна поглинати та відбивати світло, підкреслюючи ваш унікальний образ.
Ємність акумулятора кейсу в 320 mAh та кожного наушника в 50 mAh достатньо аж для 18 годин музики. Об’єднуй дизайн та якісний звук разом з Pixus ALIEN

НОВИЙ BLUETOOTH 5.3, ШВИДШЕ та КРАЩЕ!

Навушники Pixus ALIEN обладнані новим Bluetooth чіпом, який підтримує сучасну версію Bluetooth 5.3.  Разом з навушниками ALIEN та Bluetooth 5.3 ви отримаєте: 4-кратний діапазон, і 8-кратний обсяг даних, який можна передавати без затримок і фальстартів та збільшення швидкості роботи удвічі. З’єднання навушників ALIEN з вашим смартфоном буде відбуватися швидше, затримки звуку та відео при динамічних кадрах та в іграх будуть також значно менші, фактично непомітні, в порівнянні з навушниками на Bluetooth 5.1 чи 5.0. А ще  енергоспоживання в Bluetooth 5.3 знижено, з режиму очікування пристрій переходить в активний режим швидше, навіть ніж при Bluetooth 5.2. Радіус прийому Bluetooth сигналу навушників Pixus ALIEN складає до 10 метрів на відкритій місцевості.  Швидше, краще, більше – не втрачай момент отримати все найкраще з Pixus ALIEN!

СЕНС В ДЕТАЛЯХ!

Чудова деталізація, баланс низьких та високих частот, та великий запас гучності звуку! Все це досягається в навушниках Pixus ALIEN завдяки продуманому дизайну. Кожний елемент знаходиться на своєму місці, кожний радіус заокруглення розроблений так, щоб ідеально підходити під ергономіку вуха. Якісні матеріали, сучасні характеристики та ергономічний дизайн – в Pixus ALIEN все розроблено для Вас!