top of page

ПОНАД 8 Gb ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ’ЯТІ
та 256 Gb ВБУДОВАНОЇ!

Pixus HAMMER 8/256 – це потужний планшет, створений підкорювати важкі додатки та ігри навіть в умовах багатозадачності! Вимогливі та складні програми, сучасні ігри, робота фонових додатків – все це буде працювати плавно та стабільно, завдяки великому об’єму оперативної пам’яті в понад 8 Gb. Разом з Pixus HAMMER 8/256 ви зможете освоювати нові програми, досягати успіху в онлайн іграх, та розвиватися за допомогою нових додатків, без жодних турбот про зависання через не достаток оперативної пам’яті! Планшет HAMMER 8/256 – запас потужності на роки!

HELIO P608 ЯДЕР ПОТУЖНОСТІ

Стабільний та потужний процесор Helio P60 – те, що треба, щоб запустити та розігнати на максимум навіть важкі програми та ігри! Процесор має 4 ядра Cortex-A73 та 4 ядра Cortex-A53 і загалом видає частоту в 2 Ghz. Завдяки гідному доповненню Helio P60 в понад 8 Gb оперативної та 256 Gb  вбудованої пам’яті ви буквально «одразу з коробки» отримаєте планшет готовий до завантаження, зберігання та запуску важких програм або ігор, ще й залишиться багато місця для особистих файлів. Pixus HAMMER дійсно потужний та доступний планшет!

ДИСПЛЕЙ З ПОВНИМ ЗАНУРЕННЯМ
В ЦИФРОВУ РЕАЛЬНІСТЬ

HAMMER оснащений якісним, контрастним дисплеєм з роздільною здатністю 1920 х 1200 px, та діагоналлю 10,1 дюйма. Full HD розширення ідеально розкриває деталі ігор та відео: чітко видно навіть дрібні темні деталі, а матриця IPS передає надзвичайно соковите зображення, що оживає в руках.

Зануртесь в неймовірну цифрову реальність разом з планшетом HAMMER.

ГУЧНИЙ та ЯКІСНИЙ СТЕРЕО ЗВУК

Відчуйте неймовірну атмосферу виступу улюблених артистів завдяки яскравому дисплею та потужним стерео динамікам планшета HAMMER. Фільми, новини, навчання, гучний звук в іграх без затримки – із стереодинаміками все стає кращим.