top of page

ПОНАД 6 Gb ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ’ЯТІ

Pixus HAMMER – це потужний планшет, створений для багатозадачності! Найновіші вимогливі додатки, сучасні ігри, фонові програми – все це буде працювати плавно та стабільно, завдяки великому об’єму оперативної пам’яті в аж 6 Гб.
В наш час додатки мають запускатися з блискавичною швидкістю, не витрачайте дорогоцінний час та нерви на повільний запуск чи підвисання програм – робота та відпочинок має бути в задоволення і планшет HAMMER – це забезпечить!

HELIO P608 ЯДЕР ПОТУЖНОСТІ

Стабільний та потужний процесор Helio P60 – те, що треба, щоб запустити та розігнати на максимум навіть важкі програми та ігри! Процесор має 4 ядра Cortex-A73 та 4 ядра Cortex-A53 і загалом видає частоту в 2 Ghz. Гідне доповнення Helio P60 складають понад 6 Gb оперативної та 64 Gb або 128 Gb  вбудованої пам’яті. Цього «з коробки» (або одразу) достатньо для всіх важких програм та ігор, ще й залишиться багато місця для файлів!  Pixus HAMMER дійсно потужний та доступний планшет!

ДИСПЛЕЙ З ПОВНИМ ЗАНУРЕННЯМ
В ЦИФРОВУ РЕАЛЬНІСТЬ

HAMMER оснащений якісним, контрастним дисплеєм з роздільною здатністю 1920 х 1200 px, та діагоналлю 10,1 дюйма. Full HD розширення ідеально розкриває деталі ігор та відео: чітко видно навіть дрібні темні деталі, а матриця IPS передає надзвичайно соковите зображення, що оживає в руках.

Зануртесь в неймовірну цифрову реальність разом з планшетом HAMMER.