ПОНАД 6 Gb ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ’ЯТІ

Pixus HAMMER – це потужний планшет, створений для багатозадачності! Найновіші вимогливі додатки, сучасні ігри, фонові програми – все це буде працювати плавно та стабільно, завдяки великому об’єму оперативної пам’яті в аж 6 Гб.
В наш час додатки мають запускатися з блискавичною швидкістю, не витрачайте дорогоцінний час та нерви на повільний запуск чи підвисання програм – робота та відпочинок має бути в задоволення і планшет HAMMER
це забезпечить!

1/2

HELIO P608 ЯДЕР ПОТУЖНОСТІ

Стабільний та потужний процесор Helio P60 – те, що треба, щоб запустити та розігнати на максимум навіть важкі програми та ігри! Процесор має 4 ядра Cortex-A73 та 4 ядра Cortex-A53 і загалом видає частоту в 2 Ghz. Гідне доповнення Helio P60 складають понад 6 Gb оперативної та 64 Gb або 128 Gb  вбудованої пам’яті. Цього «з коробки» (або одразу) достатньо для всіх важких програм та ігор, ще й залишиться багато місця для файлів!  Pixus HAMMER дійсно потужний та доступний планшет!

ДИСПЛЕЙ З ПОВНИМ ЗАНУРЕННЯМ
В ЦИФРОВУ РЕАЛЬНІСТЬ

HAMMER оснащений якісним, контрастним дисплеєм з роздільною здатністю 1920 х 1200 px, та діагоналлю 10,1 дюйма. Full HD розширення ідеально розкриває деталі ігор та відео: чітко видно навіть дрібні темні деталі, а матриця IPS передає надзвичайно соковите зображення, що оживає в руках.

Зануртесь в неймовірну цифрову реальність разом з планшетом HAMMER.

ГУЧНИЙ та ЯКІСНИЙ СТЕРЕО ЗВУК

Відчуйте неймовірну атмосферу виступу улюблених артистів завдяки яскравому дисплею та потужним стерео динамікам планшета HAMMER. Фільми, новини, навчання, гучний звук в іграх без затримки –
із стереодинаміками все стає кращим.

АВТОНОМНІСТЬ НА ДЕКІЛЬКА ДНІВ

Потужний планшет без великої батареї не має ніякого сенсу! Саме тому ми оснастили Pixus HAMMER акумулятором на 7000 мАг. Автономної роботи планшету HAMMER на одному заряді достатньо для декількох днів при середньому навантаженні. Працюйте та грайте, без зайвих нервів про

швидку розрядку. З HAMMER ви більше не будете заручником зарядки, або павербанку!

СУЧАСНА ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА

Технології не стоять на місці і сумісність нових додатків з операційною системою стоїть дуже гостро! Чистий ANDROID 11, на якому працює HAMMER, відкриє вам доступ до найновіших програм та ігор.

Все буде просто літати! Pixus HAMMER – новий, ігровий планшет для сучасного світу!

4G – ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ

Онлайн ігри, зв'язок з близькими, стріми? Жодних проблем, Pixus HAMMER підтримує швидкий мобільний інтернет 4G! Досить бути залежними від перевантаженого Wi-Fi, разом з планшетом HAMMER та 4G ви в режимі онлайн з усім світом! Планшет оснащений роз’ємом nano-SIM та підтримує функцію телефонних дзвінків. Завдяки цьому, ви завжди можете бути в контакті з близьким по відео зв’язку або по телефону!
Не втрачайте контакт разом з Pixus HAMMER.

КУПИТИ
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОГЛЯД