ЯК ВИБРАТИ ПЛАНШЕТ ДЛЯ ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ
 

У 2021 році дистанційне навчання набирає все більшої популярності, а іноді стає життєвою необхідністю.

З цього виникає питання: який планшет обрати для дистанційного навчання? Ми дослідили дану тему і виявили основні потреби учнів, а відповідно і характеристики планшета напередодні нового навчального року.

Отже, основні критерії при виборі планшета:

Перше - дисплей, а саме його розділова здатність та діагональ!

Розділова здатність: стандартом вважається IPS-екран, з роздільною здатністю HD (1280 × 720 пікселів на дюйм) і вище. Відтворення зображення на дисплеї з меншим числом пікселів знижує рівень чіткості, що в результаті призводить до перевантаження  очних м'язів і втоми очей. Не варто забувати, що в дитячому віці зорова система знаходиться ще на стадії формування і вона більш чутлива  до перевтомлення.

Діагональ: оптимальною можна назвати діагональ 10,1 "дюймів. Оскільки з дисплею такого розміру легше читати і переглядати необхідну інформацію. Планшети з меншим дисплеєм необхідно ближче підносити до очей, а це також призводить до перевантаження очних м'язів і втоми очей, особливо при тривалому використанні.

Pixus Sprint оснащений 10-ти дюймовим IPS-дисплеєм HD (1280 × 800) розділовою здатністю. Планшет порадує якістю зображення, а очі не будуть втомлюватись навіть при тривалому використанні!

Друге і не менш важливе - це оперативна і вбудована пам'ять. Від кількості оперативної пам'яті залежить наскільки швидко і якісно буде працювати планшет. Мінімальна вимога до оперативної пам'яті - 1 гігабайт. Цього буде достатньо для повсякденного життя школяра. Однак для учнів із більш вимогливими програмами (дизайн, інформатика, основи програмування і тд.) необхідно  2, а краще 3 і більше гігабайтів оперативної пам'яті. Вбудованої пам'яті вибираємо не менш ніж 16 гігабайт. Оптимальний об'єм буде 16 або ж 32 гігабайт.

Pixus Joker 3/32 оснащений 3 гігабайтами оперативної пам'яті, що забезпечує стабільну і комфортну роботу з вимогливими програмами і додатками в процесі навчання. Pixus Joker із Full HD (1920x1200) IPS-дисплеєм та 3 гб оперативної пом’яті  підійде навіть для самих вимогливих учнів!

Третє. Слід звернути увагу на тривалість автономної роботи (роботи без підзарядки), на це впливає ємність акумулятора. Щоб дитині вистачило заряду планшета на весь день, оптимальною є ємність 6000 mAh, оскільки слабша батарея може розрядитися під час роботи, в самий незручний  момент.

Pixus Joker 2/16 з акумулятором 6000 mAh дозволяє забути про підзарядку під час всього навчального дня. Гармонійне поєднання Full HD (1920x1200) IPS-дисплея та 2 гігабайтів оперативної пам'яті забезпечує високу продуктивність і швидкість роботи.

І останнім з основних показників є доступ до інтернету.

Всі сучасні пристрої оснащені Wi-Fi модулем, але великою перевагою буде підтримка частоти Wi-Fi 5 ГГц, так як підтримка швидкісного Wi-Fi може значно прискорити роботу в інтернеті. Ще одна важлива перевага пристроїв з підтримкою Wi-Fi 5 ГГц - це більш якісний зв’язок  під час онлайн відеозв'язків, без переривань і розмитого зображення. Наявність 3G / 4G (LTE) так само є значною перевагою і дозволяє залишатися на зв'язку навіть там, де немає Wi-Fi.

Вибравши планшети Pixus, Ви можете бути впевнені, що навчання буде не тільки продуктивним, а також комфортним. Успіхів Вам у новому навчальному році!

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
Офіційний виробник Pixus в Україні. Ноутбук Pixus Rise, планшети Sprint, Joker, Blast, навушники Storm, Joy, акустика Pixus та аксесуари купити в офіційному інтернет-магазині
COPYRIGHT© PIXUS 2021  ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ
АРХІВ