top of page

ЯК ВИБРАТИ ПЛАНШЕТ ДЛЯ ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ
 

У 2021 році дистанційне навчання набирає все більшої популярності, а іноді стає життєвою необхідністю.

З цього виникає питання: який планшет обрати для дистанційного навчання? Ми дослідили дану тему і виявили основні потреби учнів, а відповідно і характеристики планшета напередодні нового навчального року.

Отже, основні критерії при виборі планшета:

Перше - дисплей, а саме його розділова здатність та діагональ!

Розділова здатність: стандартом вважається IPS-екран, з роздільною здатністю HD (1280 × 720 пікселів на дюйм) і вище. Відтворення зображення на дисплеї з меншим числом пікселів знижує рівень чіткості, що в результаті призводить до перевантаження  очних м'язів і втоми очей. Не варто забувати, що в дитячому віці зорова система знаходиться ще на стадії формування і вона більш чутлива  до перевтомлення.

Діагональ: оптимальною можна назвати діагональ 10,1 "дюймів. Оскільки з дисплею такого розміру легше читати і переглядати необхідну інформацію. Планшети з меншим дисплеєм необхідно ближче підносити до очей, а це також призводить до перевантаження очних м'язів і втоми очей, особливо при тривалому використанні.

Tablet school 1 (960).jpg

Pixus Sprint оснащений 10-ти дюймовим IPS-дисплеєм HD (1280 × 800) розділовою здатністю. Планшет порадує якістю зображення, а очі не будуть втомлюватись навіть при тривалому використанні!

Pixus SPRINT: https://www.pixus.ua/sprint-main

Друге і не менш важливе - це оперативна і вбудована пам'ять. Від кількості оперативної пам'яті залежить наскільки швидко і якісно буде працювати планшет. Мінімальна вимога до оперативної пам'яті - 1 гігабайт. Цього буде достатньо для повсякденного життя школяра. Однак для учнів із більш вимогливими програмами (дизайн, інформатика, основи програмування і тд.) необхідно  2, а краще 3 і більше гігабайтів оперативної пам'яті. Вбудованої пам'яті вибираємо не менш ніж 16 гігабайт. Оптимальний об'єм буде 16 або ж 32 гігабайт.

Tablet school 2 (960).jpg

Pixus Joker 3/32 оснащений 3 гігабайтами оперативної пам'яті, що забезпечує стабільну і комфортну роботу з вимогливими програмами і додатками в процесі навчання. Pixus Joker із Full HD (1920x1200) IPS-дисплеєм та 3 гб оперативної пом’яті  підійде навіть для самих вимогливих учнів!

Pixus JOKER: https://www.pixus.ua/joker-main

Третє. Слід звернути увагу на тривалість автономної роботи (роботи без підзарядки), на це впливає ємність акумулятора. Щоб дитині вистачило заряду планшета на весь день, оптимальною є ємність 6000 mAh, оскільки слабша батарея може розрядитися під час роботи, в самий незручний  момент.

Tablet school 3 (960).jpg

Pixus Joker 2/16 з акумулятором 6000 mAh дозволяє забути про підзарядку під час всього навчального дня. Гармонійне поєднання Full HD (1920x1200) IPS-дисплея та 2 гігабайтів оперативної пам'яті забезпечує високу продуктивність і швидкість роботи.

Pixus JOKER: https://www.pixus.ua/joker-main

І останнім з основних показників є доступ до інтернету.

Всі сучасні пристрої оснащені Wi-Fi модулем, але великою перевагою буде підтримка частоти Wi-Fi 5 ГГц, так як підтримка швидкісного Wi-Fi може значно прискорити роботу в інтернеті. Ще одна важлива перевага пристроїв з підтримкою Wi-Fi 5 ГГц - це більш якісний зв’язок  під час онлайн відеозв'язків, без переривань і розмитого зображення. Наявність 3G / 4G (LTE) так само є значною перевагою і дозволяє залишатися на зв'язку навіть там, де немає Wi-Fi.

Вибравши планшети Pixus, Ви можете бути впевнені, що навчання буде не тільки продуктивним, а також комфортним. Успіхів Вам у новому навчальному році!

bottom of page