top of page

ЯК ВИБРАТИ КОЛОНКУ з ЗАХИСТОМ ВІД ВОДИ.
 

Привіт, шукаєш колонку з захистом від води, а всі виробники заявляють про даний захист і малюють однакові бризки води – як же вибрати те, що потрібно і не помилитися?

Зараз все розповімо)

Перше й основне – водонепроникність оцінюється за стандартом IP. Це міжнародна система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання від проникнення води та твердих предметів. Чим вища цифра ступеня захисту, тим вище реальний захист. Маркування колонок починається з IPx0 і до IPx8.

Тепер докладніше:

IPX0 - захист відсутній. Колонка для акуратного домашнього використання.

IPX1 - захист від капель води, що падають вертикально. Пара крапель не перешкода, а ось від дощу краще заховати.

IPX2 - захист від крапель і бризок з кутом нахилу від вертикалі до 15º. Легкий дощ не перешкода, головне, щоб не було вітру)

IPX3 - захист від бризок води, під кутом до 60° до вертикалі. Хороший літній дощ, не зупинить вашу музику!

IPX4 - захист від бризок води з будь-якого напрямку. Ну ось вже перший нормальний стандарт захисту, можна не боятися сильних бризок, дощу і т.д. головне не впустити колонку в воду)

IPX5 - захист від струменів води з будь-якого напрямку. Чудовий варіант для походів і активного відпочинку, з таким рівнем захисту колонка точно не підведе, якщо не занурювати її під воду

Pixus SPLASH: https://www.pixus.ua/storm-main

Splash-worte-1.jpg

IPx6 - захист від сильних струменів або потоків води з будь-якого напрямку. Таку колонку можна мити під краном, після справжнього походу. Все ще не можна занурювати під воду)

Pixus SCOUT mini: https://www.pixus.ua/scout-mini-main

Scoutmini-worte-1.jpg

IPX7 - захист від часткового або короткочасного занурення під воду на глибину не більше 1 м. При короткочасному зануренні вода не потрапляє у кількостях, що порушують роботу пристрою. Те, що потрібно для вечірок біля басейну або води, де багато веселих неакуратних людей! Тільки пам'ятайте – постійна робота в підводному положенні неможлива, впустили і відразу дістали)

Pixus FORTE: https://www.pixus.ua/forte-main

Forte-worte-1.jpg

IPX8 - Гууууд! Повна водонепроникність, захист від повного і тривалого занурення під воду на глибину більше, а іноді набагато більше 1 м. Колонка може і буде працювати під водою. У хлопців починається квест: «як вбити цю колонку» якщо ви розумієте, про що я)))

Обов'язково звертайте увагу на маркування IPx на упаковці або в описанні продукту! Вдалих вам покупок та зробіть це літо найяскравішим і активним з портативною акустикою!

bottom of page