top of page

Зарядні кабелі PIXUS!
Надійні аксесуари.

 

Розвиток ринку електроніки неймовірно швидкий, особливо в категорії портативних гаджетів, таких як: смартфони, планшети, Bluetooth навушники та колонки. З улюбленими гаджетами ми можемо контактувати багато годин підряд на протязі дня і ночі, звісно такий активний ритм технологічного життя відчувається на акумуляторах пристроїв. Смартфон, який не може «дожити» до кінця дня, вже вважається просто не актуальним в 2021 році.

Технологією Швидкої зарядки в наш час вже нікого не здивувати. І навіть, якщо багато людей знають, що швидку зарядку забезпечує Адаптер живлення, а батарея пристрою її підтримує, то роль кабелю в цьому процесі часто залишається поза увагою. А дарма, адже яким би потужним не був адаптер, без відповідного кабелю він не зможе реалізувати закладені в нього функції.


В даній статті ми опишемо лінійку зарядних кабелів PIXUS. Перерахуємо їх особливості, та опишемо на що здатні три моделі кабелів Pixus.

Pixus FLEX
Розпочнемо з найкращих кабелів бренду Pixus: лінійки під назвою «FLEX».
Pixus FLEX – це кабель, який поєднує в собі високі технологічні характеристики, надійність та привабливий дизайн.
Залом кабелю біля основи, обмотка порвалась, та стирчать різнокольорові кабелі – знайома проблема? Так от з Pixus FLEX ви можете забути про таку проблему. Корпус з роз’ємом в основі кабелю захищений спеціальним резиновим, рифленим кожухом. Такий захист розрахований на більш ніж 10 000 тисяч згинань. Зовнішня обмотка розроблена з тканини, в якій використовується нейлонове плетіння. Така обмотка робить кабель FLEX м’яким та гнучким і при цьому надійно захищає кабель від перетирань та зовнішніх пошкоджень. З Pixus FLEX більше не потрібно купувати новий кабель щомісяця!
Стосовно якості зарядки, кабель FLEX підтримує стандарти Quick Charge.
Модифікація з роз’ємом TYPE-C підтримує технологію Quick Charge 3.0 з силою струму до 3A.
Модифікація з роз’ємом Micro-USB підтримує технологію Quick Charge 2.0 з силою струму до 2.4A.
Ще однією перевагою кабелю Pixus FLEX є те, що він екранований. Це забезпечує захист від збоїв при передачі даних між комп’ютером та смартфоном чи планшетом. Передаєте «важкий» файл, 99 % завантажено і РАЗ – помилка! А от з екранованим кабелем такого не буде!


Кабелі FLEX постачаються в двох кольорах: Чорний та Срібний, переходьте на сторінку Pixus FLEX та обирайте який вам більше до вподоби: https://www.pixus.ua/flex-main
Pixus FLEX – найкращі характеристики та стильний дизайн!

Зарядні кабелі PIXUS

Pixus SOFT
Бажаєте стильний та яскравий кабель? Раді представити вам Pixus SOFT (Lime).
Кабель Pixus SOFT розроблявся як стильний та надійний аксесуар.
Зовні SOFT має резинову, м’яку оболонку з Soft-touch покриттям. Це робить кабель дуже гнучким та приємним на дотик. Корпус з роз’ємом також має захист від залому та поєднаний з корпусом роз’ємів в єдине ціле. Це забезпечує надійний захист від залому та довговічність роботи кабелю.
Кабель SOFT підтримує технологію Quick Charge 3.0 з силою струму до 3A, але тільки в модифікації з роз’ємом TYPE-C. Модифікації з роз’ємом Lightning та Micro-USB підтримують силу струму до 2.1A
Цікавою особливістю Pixus SOFT є те, що до кожного кабелю в подарунок йде зручне кріплення (cable holder).  Завдяки ньому можна легко закріпити кабель до столу чи іншої поверхні, ваш кабель більше ніколи не загубиться та не буде плутатися під ногами.


Кабелі SOFT постачаються в двох кольорах Чорний та Жовтий (Лайм), переходьте на сторінку Pixus SOFT та обирайте який вам більше до вподоби: https://www.pixus.ua/soft-main

Кабель SOFT

Pixus START
Чи може бути доступний кабель якісним?  Саме перед таким питанням постав бренд PIXUS, розробляючи Pixus START.
Кабелі START - найдоступніші аксесуари PIXUS, ціна кабелю складає всього 99 грн і за таку суму ви отримуєте надійний кабель. Pixus START має м’яку резинову оболонку з вогнетривких матеріалів.
Стосовно швидкої зарядки, кабель Pixus START підтримує стандарти Quick Charge.
Модифікація з роз’ємом TYPE-C та Micro-USB підтримує технологію Quick Charge 3.0 з силою струму до 3A. Модифікація з роз’ємом Lightning підтримує силу струму до 2.4A. Такої потужності достатньо, щоб швидко підзарядити ваш гаджет, а м'яка вогнетривка зовнішня оболонка кабелю не розплавиться навіть під час стрибків напруги.
Конструкція корпусу також має захист від залому, та розроблена таким чином, що зовнішня оболонка та корпус біля роз’ємів з кожухом є єдиним цілим.


Кабель постачається тільки в Чорному кольорі.
Більш детально на сторінці Pixus START: https://www.pixus.ua/start-main

Кабелі START - найдоступніші аксесуари PIXUS

Висновок.
Кабелі для зарядки - невід’ємні аксесуари в сучасному житті, і до їх підбору не варто відноситися без уваги. Якщо ви хочете швидко та безпечно зарядити свій гаджет, обов’язково придбайте якісний кабель, це не тільки збереже ваші кошти від постійних витрат на неякісні аксесуари, а й забезпечить якісну, безпечну зарядку. 
Аксесуари PIXUS – швидка та надійна підзарядка улюблених гаджетів.

bottom of page