top of page

Pixus RISE – доступний ультрабук!

 

Ринок портативної електроніки розвивається надзвичайно швидко. Незважаючи на те, що смартфони та планшети перейняли на себе багато робочих функцій, потреба в ноутбуках, а саме компактних ультрабуках, нікуди не зникла. Онлайн-навчання, ділові поїздки, компактний домашній кінотеатр і просто стильна та сучасна «друкарська машинка» – все це завдання для нових доступних ноутбуків. І саме для таких сценаріїв використання створений ультрабук Pixus RISE.

В даній статті ми зробимо детальний огляд ноутбука Pixus RISE, перерахуємо основні характеристики ноутбука та розберемося на що він здатний в реальному житті.

Ультрабук Pixus Rise

Дизайн
Pixus RISE – це в першу чергу компактний ноутбук, створений для того, щоб замінити громіздкі та часто гучні ноутбуки «минулих поколінь». Загальна товщина корпусу складає 2.3 см, а вага всього 1.3 кг. Такі габарити роблять RISE дійсно компактним ноутбуком, який комфортно та необтяжливо брати з собою в робочі відрядження, або на відпочинок.
Корпус виконаний з сірого матового пластику, нанесено софтач покриття, на якому майже не залишається відбитків пальців. Знизу корпусу розміщені чотири круглі гумові ніжки, які забезпечують м’який та надійний контакт ноутбука зі столом чи іншою поверхнею.
Загалом, дизайн ультрабуку Pixus RISE розроблений таким чином, щоб відповідати останнім трендам мінімалізму та компактності. Товщина корпусу максимально зменшена, заокруглення внизу зменшують вагу ноутбука, та дають простір для звуку з динаміків.

 

Дисплей

Pixus RISE обладнаний матовим FULL HD, IPS дисплеєм з діагоналлю 14 дюймів. Дисплей яскравий, кольори виглядають природніми, а матове покриття забезпечує комфортну роботу навіть при прямому попаданні світла на дисплей. Також варто відмітити, що при перегляді контенту на матовому дисплеї очі втомлюються набагато менше ніж при довготривалій роботі з яскравим глянцевим дисплеєм. IPS матриця ноутбука RISE в поєднанні з матовим покриттям дисплею забезпечує хороший кут огляду екрану до 178 градусів. З такими характеристиками на ноутбуку RISE комфортно працювати майже в будь-яких світлових умовах.
Рамки навколо екрану тонкі та складають всього 9 мм по боках. Зверху над дисплеєм встановлена фронтальна камера на 2 Мп і це доволі непоганий показник, оскільки в аналогічних моделях ноутбуків камери 0.3 або 1 Мп. В наш час активної роботи онлайн та відеоконференцій по Zoom і  інших програмах, якість фронтальної камери ноутбука доволі актуальна.

Ультрабук Pixus Rise

Процесор та пам’ять

Ноутбук RISE працює на базі 2 ядерного процесору Intel Celeron Apollo Lake N3350 з частотою 1.1 - 2.4 GHz. Даний процесор є «базовим»: його потужності не достатньо для вимогливих сучасних ігор та важких програм. А от щодо офісних завдань: як робота в Google документах, створення простих презентацій в PowerPoint та робота з таблицями Microsoft Excel, процесора Apollo Lake N3350 цілком достатньо.
Стосовно пам’яті, Pixus RISE постачається в єдиній конфігурації: 4 Gb оперативної пам’яті та 64 Gb вбудованої, стандарту EMMC. Нажаль, збільшити об’єм оперативної пам’яті неможливо - оперативна пам'ять вбудована в основну плату. З фізичною пам’яттю ситуація набагато краща, в середині корпусу присутній слот SATA 3 (7mm) для SSD aбо HDD. Таким чином, вам не потрібно докупляти перехідники, та займатися їх встановленням. Достатньо придбати бажаний диск, та легко підключи його до ноутбука RISE.

Автономність
Одним із дуже важливих елементів при виборі сучасного ноутбука є його автономність. Довгий час роботи без підзарядки - це не тільки комфорт, а й іноді просто необхідність. Pixus RISE має
акумулятор на 5000 mAh, повного заряду вистачає до 8 годин роботи без підзарядки. З таким запасом автономності більше не потрібно ніяковіти від пошуку розетки та протягувати довгі кабелі зарядок на діловій зустрічі.
Відсутність активного охолодження в Pixus RISE також позитивно впливає на автономність ноутбука. Загалом, конструкція та характеристики ультрабука RISE підібрані таким чином, щоб забезпечити якомога довшу та стабільну роботу без підзарядки.

Ультрабук Pixus Rise

Особливості.
Щодо інтерфейсів зв’язку Pixus RISE має  Blutooth 4.0, підтримує швидкісний Wi-Fi - 5 GHz та стандартний 2.4 GHz. Ноутбук обладнаний слотом під mini HDMI, SATA 3 слотом для SSD (7 мм) або HDD (7 мм), присутній слот під TF-CARD, а також ноутбук має 2 USB роз’єми, один USB 3.0 та ще один роз’єм USB 2.0, комбінований слот для навушників і мікрофону знаходиться праворуч на боковій грані. Роз’єм для підключення Ethernet LAN Cable RJ45 (стандартний кабель інтернету) -відсутній. Підключитися до мережі на ноутбуці RISE можна за допомогою Wi-Fi або через спеціальний перехідник USB to RJ45, якщо ви бажаєте підключити саме кабель.
Ще однією цікавою особливістю Pixus RISE є вже встановлена операційна система Ubuntu з базовими програмами. Таким чином, ноутбук готовий до роботи «одразу з коробки». Також компанія PIXUS дає можливість покупцеві RISE самостійно змінити операційну систему, на офіційну гарантію самостійна зміна операційної системи не впливає. Якщо ви бажаєте встановити Windows на ноутбук Pixus RISE, радимо встановити ліцензійну версію Windows 10 Enterprise LTSC.

Ультрабук Pixus Rise

Висновок
Якщо ви шукаєте компактний ноутбук для дому або офісної роботи – Pixus RISE чудовий варіант.
Якісний FULL HD, IPS дисплей та надзвичайно довга робота без підзарядки вигідно виділяє ноутбук RISE на фоні аналогічних моделей, а доступна ціна збереже ваші кошти для інших покупок.
Pixus RISE – стильний та доступний ультрабук.

Презентація: https://www.pixus.ua/rise-main

bottom of page