top of page

Pixus SPRINT – планшет на кожний день!

 

Сучасне життя майже неможливо уявити без смартфона. Робота, відпочинок, навігація, спілкування – все в одному гаджеті! Але навіть одного потужного смартфона, для всього об’єму роботи може бути просто не достатньо. Виникає необхідність розділити робочий та особистий цифровий простір, саме для таких цілей чудово підходить простий, але надійний планшет.
 

В даній статті ми опишемо доступний планшет Pixus SPRINT. Детально розберем його характеристики та перерахуємо найактуальніші сценарії використання планшету.

Pixus SPRINT обладнаний великим дисплеєм, об’ємним акумулятором аж на 7000 mAh та сучасною версією операційної системи Android. На що здатні дані характеристики та як їх найкраще використати, далі детальніше.

Онлайн навчання
В умовах пандемії та ізоляції онлайн навчання стало реальністю в 2020-2021 роках. Навіть після закінчення більшості карантинних обмежень планшет залишився невід’ємним гаджетом в сучасній освіті. З цього процесу виникла проблема підбору найбільш підхожого планшету для школи.
Доступний планшет Pixus SPRINT, на нашу думку, є найбільш збалансованим планшетом для молодших та середніх класів. Планшет SPRINT обладнаний великим IPS дисплеєм діагоналлю 10.1 дюйма та розширенням 1200х800 px. На такому дисплеї зображення виглядає чітко, а всі елементи можна легко побачити на комфортній відстані. Це дуже важливий момент,  адже гаджети з меншим дисплеєм необхідно ближче підносити до очей, що призводить до перевантаження очних м'язів і втоми очей при тривалому використанні. Важливо берегти зір, особливо в ранньому віці, коли він ще формується.

Pixus SPRINT працює на базі 4-ядерного процесора MTK8321, існують дві модифікації оперативної пам’яті 1 та 2 Gb, потужності даної конфігурації просто не достатньо для важких популярних ігор, таких як PUBG Mobile, а от для навчальних процесів планшет підходить. Таким чином, обравши Pixus SPRINT ви можете бути впевнені, що ваш учень буде використовувати його за прямим призначенням.

Доступний планшет Pixus SPRINT

Відпочинок або робота
Одним з основних аспектів при виборі планшету для роботи або довготривалого відпочинку є час роботи планшета без підзарядки. Нікому не хотілося би опинитися в ситуації, коли у відповідальний момент планшет розряджається, а постійні підзарядки постійно завдають незручностей.

Основною перевагою Pixus SPRINT є великий акумулятор ємністю на 7000 mAh. Для порівняння, повного заряду батареї SPRINT може вистачити аж на 5 фільмів поспіль!  При середньому, повсякденному використанні, планшет SPRINT легко може працювати декілька днів без підзарядки.

Відпустка чи робота – акумулятор Pixus SPRINT вас не підведе.

Доступний планшет Pixus SPRINT

Планшет для сім’ї
Підтримка онлайн- та офлайн-зв’язку з нашими близьким дуже важлива. Для таких контактів чудово підходить планшет. Для старшого покоління навіть на смартфоні з великим дисплеєм буває складно роздивитися текст та іконки. А на планшеті зображення та текст можна пропорційно збільшити так щоб його бачили навіть люди зі слабким зором.

Pixus SPRINT чудово підходить як гаджет для онлайн-зв’язку з близькими. Планшет працює на новій версії операційної системи Android. Встановлений Android 9.0 в модифікації SPRINT 1/16 та Android 10 в модифікації SPRINT 2/16. На дані версії операційної системи легко встановити всі необхідні додатки для зв’язку та не переживати за їх сумісність та стабільність роботи. Також встановлений «чистий Андроїд» має широкі можливості налаштувань, такі як розмір тексту, калібрування дисплею та різноманітні контролюючі функції.
В планшеті Pixus SPRINT присутній слот для SIM-карт стандарту micro-SIM, таким чином планшет SPRINT може замінити навіть телефон для зв’язку.

 

Онлайн-кінотеатр

Думаємо ніхто не заперечить, що перегляд фільмів на планшеті значно приємніший ніж на смартфоні. А в довгій дорогі чи навіть в ліжку перед сном часто хочеться подивитися новий фільм.
Планшет SPRINT - якраз для таким моментів. Яскравого дисплею з діагоналлю 10.1 дюйма та розширенням в 1200х800 px. достатньо для чіткої картинки. А стерео динаміки, якими обладнаний Pixus SPRINT забезпечать гучний та доволі якісний звук.

 

Висновок

Планшет Pixus SPRINT – це доступний, простий планшет для різноманітного повсякденного використання. На ньому неможливо грати в важкі ігри, встановлювати вимогливий професійний софт, але його потужностей та характеристик цілком достатньо для базової роботи та відпочинку.
На великому дисплеї приємно переглядати улюблені відео та фото, а довготривалий акумулятор забезпечить надзвичайну довгу роботу без підзарядки.Презентація: https://www.pixus.ua/sprint-main

bottom of page