ВІДЧУЙТЕ ПЕРЕВАГУ FULL HD ДИСПЛЕЮ

​Досить мучити свої очі дисплеєм з розмитим зображенням та застарілою TN матрицею. Обирайте ноутбук Pixus RISE
з Full HD IPS дисплеєм. 14-ти дюймовий Full HD дисплей з розширенням 1920x1080 передає надзвичайно чітке зображення без жодних розмитих пікселів. Реальні кольори, висока контрастність, матове покриття, що захищає від світлових бліків –  дисплей ноутбука RISE розроблений так, щоб ви могли працювати за ним хоч цілий день без втоми для очей.  Pixus RISE – працюйте, коли ваші очі відпочивають!

РОБОТА, ВІДПОЧИНОК, НАВЧАННЯ

4 GB оперативної пам’яті, сучасний процесор Intel Apollo Lake N3350 та встановлена операційна система Ubuntu забезпечать стабільну роботи навіть в умовах багатозадачності. Pixus RISE – навчання чи робота, під час онлайн-конференцій, без жодних «зависань». 64 Gb вбудованої eMMC пам’яті  ноутбука вистачить для всіх необхідних програм та персональних файлів. Також в будь-який момент ви можете розширити об’єм внутрішньої пам’яті завдяки роз’єму SATA 3 для HDD/SSD диску, в середині ноутбука.

ГОТОВИЙ ДО РОБОТИ!

Pixus RISE готовий до роботи «відразу з коробки». Встановлена операційна система Ubuntu 16.04.6
з необхідними додатками, у тому числі офісним пакетом програм. Для першого входу в систему скористайтеся наступними даними:   
Логін: pixus   Пароль: laptoprise2020  В майбутньому радимо вам змінити логін та пароль.

8 годин РОБОТИ NON-STOP!

Робота за ноутбуком весь день без підзарядки? Так, з Pixus RISE це реально! Ємності батареї Pixus RISE
в 5000 mAh вистачить до 8 годин роботи NON-STOP!  Перевірено, що при середньому навантаженні (дистанційній роботі з файлами та документами) одного заряду акумулятора вистачає аж на два дні! Працюйте та відпочивайте будь де та будь коли!

КОМПАКТНИЙ РОЗМІР!

Тонкі рамки, компактний розмір, та надзвичайно легка вага роблять Pixus RISE незамінним помічником для онлайн
та офлайн завдань. Досить тягати з собою старий, важкий ноутбук, відчуйте особисто всі переваги нового ультрабуку Pixus RISE! 

КУПИТИ
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОГЛЯД