БАТАРЕЯ на 7000!

Батарея – це одне з ключових питань при виборі планшета. Ємність акумулятора SPRINT - 7000 мАг! Повного заряду вистачить на 5 фільмів поспіль. Забудьте про постійні підзарядки, обирайте Pixus SPRINT, та насолоджуйтесь улюбленими фільмами без обмежень!

ОБ’ЄМНИЙ ЗВУК, та HD IPS ДИСПЛЕЙ

Pixus SPRINT просто створений для перегляду ваших улюблених серіалів. Чіткий HD дисплей, реалістична передача кольорів та стереодинаміки для об’ємного звуку. Планшет SPRINT – якісне зображення без жодних «битих та розмитих» пікселів!

ВСЕ НАЙКРАЩЕ з Android 9.0

ЛЕГШЕ, ШВИДШЕ, КРАЩЕ – це операційна система Android 9.0. Використовуйте найновіші додатки, та відчуйте перевагу плавної роботи інтерфейсу без зайвих проблем. Pixus SPRINT – новий планшет для сучасного світу!

ЗАВЖДИ на ЗВ’ЯЗКУ 

Підключайте micro-SIM до планшету та залишайтесь на зв’язку з рідними будь-де та будь-коли!

Також, Pixus SPRINT підтримує карти пам’яті до 64 гб. Улюблені фільми, фото, відео, музика та книги завжди з вами, всім вистачить місця.

ГОТОВИЙ ДО РОБОТИ!

Ми подбали про додатковий захист екрану: захисна плівка вже наклеєна і знаходиться під транспортувальною плівкою. В комплекті також є: зарядний пристрій, USB-кабель, та OTG - кабель (для передачі даних з флешки)

КУПИТИ
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОГЛЯД