top of page

ВЕЛИКИЙ та ЯСКРАВИЙ ДИСПЛЕЙ.

Ноутбук Pixus Vix Lite обладнаний великим дисплеєм з діагоналлю 14.1 дюймів та матрицею IPS. Завдяки якісній IPS матриці зображення на дисплеї Pixus Vix Lite виглядає насиченим, а кольори природними, досить мучити свої очі дисплеєм з розмитим зображенням та застарілою TN матрицею, разом з ноутбуком Vix Lite ви зможете насолоджуватися яскравими кадрами на великому дисплеї. Роздільна здатність дисплею ноутбука складає 1366×768 px, а завдяки матовому покриттю, яке ефективно захищає від світлових бліків за ноутбуком Pixus Vix Lite можна комфортно працювати хоч цілий день, без зайвої втоми для очей. Pixus Vix Lite – працюйте, коли ваші очі відпочивають!

ГОТОВИЙ ДО РОБОТИ!

Ми подбали, щоб ноутбук Pixus Vix Lite був готовий до роботи «одразу з коробки». Саме тому ноутбук Vix Lite постачається з вже встановленою операційною системою: Windows 11 Home! Вам більше не потрібно витрачати час та платити додаткові, великі кошти за встановлення Операційної системи! Придбавши ноутбук Pixus Vix Lite ви отримаєте можливість працювати за ноутбуком, який ви буквально щойно дістали з коробки!

КОМФОРТНА РОБОТА та НАВЧАННЯ

Pixus Vix Lite розроблений, як доступний ноутбук для сучасної офісної роботи та навчання! Vix Lite обладнаний енергоефективним процесором Intel Celeron N4020 та має 4 Gb оперативної та 128 Gb  (eMMC ) вбудованої пам’яті. Даних характеристик достатньо для комфортної роботи з текстовими файлами, презентаціями та онлайн таблицями, а завдяки великому дисплею та фронтальній камері в 2 Мегапікселі, за ноутбуком Vix Lite дуже зручно проводити онлайн конференції, а також дистанційно навчатися.