МИ PIXUS
 

Вітаємо!

Ми сучасна компанія, виробник надійної та якісної техніки, що доступна кожному!

Історія бренду почалась у 2008 році з виготовлення MP3-плеєрів та аксесуарів. Ми прагнули, щоб люди насолоджувались улюбленою музикою та підкреслювали свою індивідуальність.

Технології не стояли на місці, тенденції поступово змінювались, і ми зрозуміли — щоб приносити користь і бути актуальними, треба розширювати асортимент. Так під назвою Pixus з'явились смартфони, планшети, а разом із ними — мобільні батареї, портативна акустика та зарядні пристрої. Кожного року ми оновлюємо модельний ряд, випускаючи нові продукти, в яких об'єднуються технічна якість та яскравий дизайн.

12

Років досвіду

500 000

Задоволених клієнтів

№1

Сервісна підтримка

RoHs

Сертифікація безпеки

Для досягнення максимальної якості ми співпрацюємо з заводами, які вже заслужили довіру світових брендів. Ретельно обираємо промислові потужності, надаємо перевагу надійним матеріалам і тестуємо продукцію. 

Щоб підкреслити індивідуальність користувача, ми самостійно розробляємо дизайн пристроїв.  В компанії заснований власний відділ промислового дизайну, який створив серії різнокольорових навушників, плеєрів, колонок та зарядок. Розроблені продукти вирізняють Pixus на полицях, а клієнтів — серед натовпу людей.
 

Ми віримо, що якість техніки та її дизайн — це ключ до успішності компанії та формула щастя користувача. Та ми робимо ще більше: з нами ви отримуєте сучасні надійні девайси та уважний сервіс.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
Офіційний виробник Pixus в Україні. Ноутбук Pixus Rise, планшети Sprint, Joker, Blast, навушники Storm, Joy, акустика Pixus та аксесуари купити в офіційному інтернет-магазині
COPYRIGHT© PIXUS 2021  ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ
АРХІВ