top of page

НЕЙМОВІРНА ДЕТАЛІЗАЦІЯ!
ДИСПЛЕЙ З РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ 2K

Відчуйте всі переваги насиченого і надзвичайно деталізованого зображення на великому дисплеї разом з новим планшетом – Pixus ARENA! Новий планшет ARENA оснащений якісним дисплеєм з діагоналлю 10,95 дюйма та роздільною здатністю 2К (2000х1200 px). Завдяки такому великому дисплею та високій роздільній здатності 2К ви отримаєте неймовірно чітке та деталізоване зображення, грати в ігри на планшеті стане набагато приємніше, а працювати з робочими файлами -набагато легше. На дисплеї планшета ARENA буде чітко видно навіть невеликий текст або дрібні темні деталі. Ви більше не відчуєте зайвої, надмірної втоми очей через нечітке зображення разом з планшетом Pixus ARENA!

Великий розмір та роздільна здатність 2К - це ще не всі переваги дисплея планшета Pixus ARENA! Завдяки технології повного ламінування Incell та матриці IPS, екран планшета ARENA передає чітке, контрастне зображення з природними кольорами. Ваші улюблені фотографії, відео, нові серіали та фільми заграють новими яскравими фарбами! Також планшет ARENA оснащений датчиком освітлення. Ви можете включити режим автоматичної яскравості - планшет буде підбирати комфортну яскравість дисплея залежно від навколишнього оточення, це додатково зменшить навантаження на ваші очі, а екран планшета не буде вас сліпити надмірною яскравістю. Також даний режим допоможе економити заряд батареї планшета і ваш планшет зможе працювати довше.

ВИСТАЧИТЬ ДЛЯ ВСІХ ЗАВДАНЬ!
8 Gb ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ’ЯТІ.

Pixus ARENA – це новий, універсальний та достатньо потужний планшет для всіх актуальних, сучасних завдань. Основною перевагою планшета ARENA є великий обсяг оперативної пам’яті - 8 GB. Сучасні вимогливі та складні програми, нові ігри, безліч фонових додатків – всі ці програми будуть працювати швидко та стабільно завдяки такому великому обсягу оперативної пам’яті. Для розкриття всього потенціалу великого обсягу оперативної пам’яті на планшет ARENA встановлений 8-ядерний процесор Unisoc Tiger T616 з енергоефективними ядрами: 2 x A75 (2.0 ГГц) + 6 x A55 (1.8 ГГц) та графічний 3D прискорювач: Mali-G57.


Вбудована пам'ять для зберігання особистих та робочих файлів в моделі Pixus ARENA також не мала. На вибір для вас доступні дві модифікації зі 128 GB або 256 GB вбудованої пам’яті. Такого обсягу вистачить для всіх великих ігор, додатків та особистих файлів. А якщо ви хочете перетворити планшет Pixus ARENA на персональні схованки всіх цифрових файлів, планшет ARENA підтримує microSD карти пам’яті обсягом аж до 1000 гігабайтів!

ANDROID 13
СУЧАСНА ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА

Швидкість розвитку технологій надзвичайно висока в наш час. Саме тому сумісність нових додатків та програм з операційною системою планшета стоїть дуже гостро! Pixus ARENA працює на «чистій» операційній системі ANDROID 13, без будь-яких сторонніх оболонок та програм. Чистий ANDROID 13 разом з планшетом Pixus ARENA відкриє вам доступ до найновіших програм та ігор, а відсутність сторонніх оболонок та «вшитих» програм забезпечить легкість в керуванні планшетом, а також з чистим ANDROID ви отримаєте додаткову економію заряду планшета. Всі сучасні додатки для роботи та нові ігри будуть стабільно та швидко працювати на планшеті ARENA! Pixus ARENA – новий планшет для динамічного світу!