top of page

8-ЯДЕРНИЙ ПРОЦЕСОР та 6 GB ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ’ЯТІ!

Pixus LINE – новий, сучасний планшет, який поєднує в собі всі необхідні характеристики за доступну ціну! Планшет LINE оснащений ефективним 8-ядерним процесором Unisoc Tiger T606 (6 x 1.6 ГГц ARM Cortex-A55, 2 x 1.6 ГГц ARM Cortex-A75) та графічним прискорювачем - Mali-G57. Даний процесор чудово підходить для дистанційної роботи та відпочинку за певними іграми. А завдяки великому обсягу оперативної пам’яті в 6 GB всі ваші робочі та особисті додатки будуть працювати швидко та стабільно, навіть в умовах багатозадачності.
Вбудована пам'ять для зберігання файлів в моделі Pixus LINE також велика – 128 GB. Такого обсягу вистачить для всіх важких додатків, особистих файлів та ігор. Також завдяки окремому слоту для microSD карти ви можете перетворити планшет Pixus LINE на персональну схованку всіх цифрових файлів. Планшет LINE підтримує microSD карти пам’яті обсягом аж до 1 Терабайту. Працюйте та відпочиваєте з новим універсальним планшетом Pixus LINE!

ANDROID 13
СУЧАСНА ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА

Технології не стоять на місці та сумісність нових додатків з операційною системою стоїть дуже гостро! Pixus LINE працює на «чистій» операційній системі ANDROID 13, без будь-яких сторонніх оболонок та програм. Планшет Pixus LINE разом з Android 13 відкриє вам доступ до найновіших програм та ігор. Всі сучасні додатки будуть стабільно та швидко працювати на планшеті LINE!  Pixus LINE – новий планшет для сучасного світу!

ВЕЛИКИЙ ДИСПЛЕЙ з ЯСКРАВИМИ КОЛЬОРАМИ

Ми вважаємо, що працювати та відпочивати зручніше на великому дисплеї. Саме тому планшет Pixus LINE оснащений якісним дисплеєм з діагоналлю 10.1 дюймів. Роздільна здатність складає 1280х800 px, дані характеристики забезпечують чітке зображення на екрані з яким цілком комфортно працювати або відпочивати за переглядом улюбленого відео. Проте головною перевагою дисплея Pixus LINE є насичені природні кольори, які досягаються завдяки матриці IPS. Ваші улюблені фільми, серіал, відео та фото заграють новими кольорами, що зробить їх перегляд набагато приємнішим. Пориньте в улюблений цифровий контент разом з великим, яскравим дисплеєм планшета Pixus LINE.