top of page

ВЕЛИКИЙ ЯСКРАВИЙ FULL HD IPS ДИСПЛЕЙ

Pixus LINK – новий ноутбук з якісним дисплеєм для сучасної роботи та відпочинку!
Ноутбук Pixus LINK обладнаний великим, яскравим Full HD IPS дисплеєм з діагоналлю 15.6 дюймів та роздільною здатністю 1920x1080 px. З такими характеристиками дисплей передає надзвичайно чітке зображення без жодних розмитих пікселів, вам буде комфортно працювати, відпочивати за переглядом улюбленого відео або граючи в ігри на дисплеї з роздільною здатністю FULL HD. IPS матриця забезпечує відтворення насичених та природних кольорів зображення, що дуже важливо при професійній роботі в дизайні, фотографії, відеомонтажу та інших професіях, в яких важлива саме точність відтворення кольору.
Ще однією важливою перевагою ноутбука Pixus LINK є матове покриття екрана, яке захищає зображення від світлових відблисків та зменшує навантаження на очі при тривалій роботі за ноутбуком. Pixus LINK розроблений так, щоб ви могли працювати за ним хоч цілий день без зайвої втоми для очей.
Також для комфортної роботи в вечірній час ноутбук Pixus LINK має якісне та яскраве підсвічування клавіатури, щоб вам було зручно працювати з клавіатурою навіть при відсутності світла. Відчуйте перевагу Full HD IPS дисплею та підсвічування клавіатури разом з новим ноутбуком Pixus LINK.

16 GB ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ’ЯТІ
для ШВИДКОЇ, СУЧАСНОЇ РОБОТИ!

Ноутбук Pixus LINK оснащений великим обсягом оперативної пам’яті – цілих 16 GB. Такого обсягу достатньо для сучасної роботи в важких програмах як Adobe Photoshop, навіть при умовах багатозадачності: коли відкрито багато вкладок в браузері, та одночасно працюють декілька програм. Проте, навіть 16 GB - це не межа для Pixus LINK. За бажанням ви легко зможете збільшити обсяг оперативної пам’яті аж до 32 GB. Такий великий обсяг оперативної пам’яті потрібен для швидкої та стабільної роботи з великим обсягом даних, наприклад в програмах Excel, BAS "Бухгалтерія", або при програмуванні та тестуванні додатків в IT роботі.
Вбудована пам'ять ноутбука LINK представлена змінним SSD M2 диском обсягом у 256 GB. Даного диску достатньо для зберігання робочих та особистих файлів, а також для встановлення важких програм. Якщо вам недостатньо 256 Gb для зберігання файлів, ви можете замінити встановлений SSD диск на інший SSD диск з форматом підключення M2 Sata або M2 NVME. Ноутбук Pixus LINK підтримує встановлення SSD M2 диску, обсягом аж до 4 Терабайт! Розвивайтеся та освоюйте нові сучасні професії разом з ноутбуком Pixus LINK.

ПРОЦЕСОР INTEL 12-го ПОКОЛІННЯ
ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ РОЗ'ЄМІВ

Pixus LINK розроблений як доступний ноутбук для сучасної роботи та розваги за певними іграми. Ноутбук оснащений сучасним процесором Intel Alder Lake N100 12-го покоління. В поєднанні з великим обсягом оперативної пам’яті в 16 GB, потужності ноутбука достатньо для комфортної роботи в програмах як AutoCAD, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator та інших схожих за характеристиками програмах.

Крім гідних технічних характеристик, всередині ноутбук Pixus LINK має великий набір функціональних роз’ємів по боках ноутбука. Pixus LINK має: роз’єм HDMI для підключення монітора або телевізора, TF-CARD слот, три роз’єми USB 3.0, мережевий роз`єм RJ-45 для швидкісного інтернету 1Гб/с, повнофункціональний роз’єм Type-C з підтримкою зарядки USB-PD, комбінований роз’єм 3.5 мм для навушників та мікрофону. А ще - спеціальну шторку приватності, яка закриває фронтальну камеру для вашого спокою та безпеки. Отримайте повний комплект сучасних характеристик та переваг разом з ноутбуком Pixus LINK.