top of page

ПОТУЖНІСТЬ СПРАВЖНЬОГО ТИТАНА!
8 Gb ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ’ЯТІ!

Pixus TITAN – це новий, сучасний та дійсно потужний планшет, створений підкорювати важкі додатки та ігри, навіть в умовах багатозадачності! Під тонким металевим корпусом приховані характеристики, що вражають. Основною перевагою планшета TITAN є великий обсяг оперативної пам’яті - 8 GB. Вимогливі та складні програми, сучасні ігри, робота фонових додатків – все це буде працювати швидко та стабільно, навіть одночасно, завдяки такому великому обсягу оперативної пам’яті. Вбудована пам'ять для зберігання файлів в моделі Pixus TITAN також велика. Існують дві модифікації: зі 128 Gb та 256 Gb вбудованої пам’яті. Такого обсягу вистачить для всіх важких ігор, додатків та особистих файлів. А якщо ви хочете перетворити Pixus TITAN на персональний схованок всіх цифрових файлів, планшет TITAN підтримує microSD карти пам’яті обсягом аж до 2 Терабайт! Pixus TITAN – запас потужності на роки!

НОВА ЦИФРОВА РЕАЛЬНІСТЬ.
ДИСПЛЕЙ З РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ 2K

Pixus TITAN оснащений великим, яскравим дисплеєм, створеним передавати дивовижну цифрову реальність з новою деталізацією! Розмір дисплея моделі Pixus TITAN складає 10.4 дюйми, роздільна здатність 2К (2000х1200 px). Такі характеристики ідеально розкривають деталі в іграх та відео, видно навіть дрібні темні деталі на екрані. Завдяки технології повного ламінування Incell та матриці, IPS екран планшета Pixus TITAN забезпечує чітке і контрастне відображення кольорів. А завдяки датчику освітлення ви можете включити режим автоматичної яскравості, планшет буде підбирати комфортну яскравість дисплея в залежності від довкілля і таким чином збереже ваш зір від зайвої перевтоми.

Пориньте в яскраву цифрову реальність разом з планшетом Pixus TITAN.

Helio G99 – 8 ЯДЕР ПОТУЖНОСТІ!

Pixus TITAN оснащений восьмиядерним, потужним процесором MediaTek Helio G99 – це те, що треба, щоб запустити та розігнати на максимум навіть важкі програми та ігри! Процесор має 2 ядра Cortex-A76 частотою у 2.2 ГГц та 6 ядра Cortex-A55 з частотою у 2 ГГц, графічний прискорювач Mali-G57 MC2. Завдяки гідному доповненню Helio G99 в 8 Gb оперативної пам’яті ви буквально «одразу з коробки» отримаєте планшет готовий до запуску важких програм або ігор. Pixus TITAN – новий потужний та доступний планшет!