top of page

ЯСКРАВИЙ ДИСПЛЕЙ З РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ 2K

Новий планшет Pixus WING оснащений великим, яскравим дисплеєм, який здатний передати неймовірну красу цифрового зображення з надвисокою деталізацією. Розмір дисплея у моделі Pixus WING складає 10.36 дюйми, роздільна здатність 2К (2000х1200 px). З такими характеристиками дисплею планшет WING здатний розкривати деталі в іграх та відео на новому, вищому рівні в порівнянні з Full HD дисплеями. Разом з 2К дисплеєм Pixus WING ви зможете чітко побачити навіть дрібні елементи та текст на екрані, без зайвої перевтоми для очей, навіть при тривалому використанні! Також завдяки технології повного ламінування Incell та матриці IPS екран планшета Pixus WING забезпечує насичене та неймовірно чітке відображення кольорів. Пориньте в нову яскраву цифрову реальність разом з планшетом Pixus WING.

ANDROID 13
СУЧАСНА ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА

Технології продовжують розвиватися шаленим темпом, в таких умовах сумісність нових додатків з операційною системою девайсу стоїть надзвичайно гостро! Pixus WING працює на «чистій» операційній системі ANDROID 13, без будь-яких сторонніх оболонок та програм. Планшет Pixus WING разом з сучасною операційною системою Android 13 відкриє вам доступ до найновіших програм та ігор. Всі нові додатки для роботи та сучасні ігри будуть стабільно працювати на планшеті WING! Pixus WING – новий планшет для сучасного, технологічного світу!

ЕФЕКТИВНИЙ 8-ЯДЕРНИЙ ПРОЦЕСОР
та 6 Gb ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ’ЯТІ!

Pixus WING – сучасний планшет для всіх повсякденних завдань! Планшет оснащений ефективним 8-ядерним процесором Unisoc Tiger T606 (6 x 1.6 ГГц ARM Cortex-A55, 2 x 1.6 ГГц ARM Cortex-A75) та графічним прискорювачем - Mali-G57. Обсяг оперативної пам’яті складає 6 GB, а вбудованої - 128 GB. Таких характеристик цілком достатньо для комфортної дистанційної роботи або відпочинку за певними іграми! 6 GB оперативної пам’яті забезпечать стабільну роботу багатьох додатків навіть при їх одночасній роботі. Ваша робота та відпочинок стануть набагато легшими та приємнішими разом з новим планшетом Pixus WING!