top of page

IPX6 — РЕАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ВІД ВОДИ!

Компактний розмір із функціональним дизайном в поєднанні з надійним захистом від води – це все нова Bluetooth колонка Pixus BAR! Портативна колонка Pixus BAR має захист від води по стандарту IPX6. Даний стандарт забезпечує надійний захист від дощу, або потужних струменів води з будь-якого напрямку. Компактний розмір, якісний звук та захист IPX6 робить колонку Pixus BAR дійсно універсальною акустикою, яка рівномірно підходить як для домашнього використання, так і для відпочинку на природі під улюблену музику!

ДО 15 ГОДИН УЛЮБЛЕНОЇ МУЗИКИ

Колонка Pixus BAR має чудово збалансовані низькі та високі частоти, що забезпечує якісне відтворення ваших улюблених треків. Ще однією перевагою компактної колонки BAR є об’ємний акумулятор ємністю у 2500 мАг: на одному повному заряді колонка BAR подарує вам аж до 15 годин якісного звуку! Bluetooth колонка Pixus BAR – насолоджуйтеся якісним звуком багато годин поспіль!

ПОТУЖНИЙ ЗВУК

Незважаючи на свій компактний розмір в 9.6 х 11.3 см колонка Pixus BAR має динамік потужністю аж 15 Вт! Разом з Pixus BAR ви отримаєте гучний, об’ємний, та що не менш важливо, чистий, без рипінь та шумів, ЯКІСНИЙ ЗВУК! Pixus BAR – музичний звір у вашій кишені.
Також, завдяки Pixus BAR, ви можете підсилити або покращити звук з комп’ютера або іншого девайсу приєднавши колонку через AUX кабель, що йде в комплекті!