top of page

ШВИДКІСТЬ НА МАКСИМУМУ!
8 Gb ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ’ЯТІ!

Pixus DRIVE – це новий, потужний та надійний планшет, який здатний розганяти до максимальної швидкості важкі програми або ігри! Основною перевагою планшета DRIVE є великий обсяг оперативної пам’яті - 8 GB. Вимогливі та складні програми, сучасні ігри, безліч фонових додатків – все це буде працювати швидко та стабільно, завдяки такому великому обсягу оперативної пам’яті. Вбудована пам'ять для зберігання файлів в моделі Pixus DRIVE також не мала - 128 GB. Такого обсягу вистачить для всіх великих ігор, додатків та особистих файлів. А якщо ви хочете перетворити Pixus DRIVE на персональних схованок всіх цифрових файлів, планшет DRIVE підтримує microSD карти пам’яті обсягом аж до 2 Терабайт! Pixus DRIVE – відчуйте повний драйв!

ЯСКРАВА ЦИФРОВА РЕАЛЬНІСТЬ.
ДИСПЛЕЙ З РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ 2K

Pixus DRIVE оснащений новим, яскравим дисплеєм, здатним відтворювати надзвичайно деталізоване та насичене зображення! Розмір великого дисплея моделі Pixus DRIVE складає 10.4 дюйми, роздільна здатність 2К (2000х1200 px). Саме такі високі характеристики роздільної здатності забезпечують високу деталізацію в іграх, відео та робочих файлах. На дисплеї Drive видно навіть дрібні темні деталі, а очі не перевтомлюються, навіть під час тривалого використання планшета.
Але це ще не всі переваги дисплея! Завдяки технології повного ламінування Incell та матриці IPS, екран планшета Pixus DRIVE забезпечує чітке і контрастне відображення кольорів. Також планшет DRIVE оснащений датчиком освітлення. Ви можете включити режим автоматичної яскравості, планшет буде підбирати комфортну яскравість дисплея в залежності від довкілля, таким чином вашим очам буде більш комфортно, а екран планшета не буде вас сліпити надмірною яскравістю. Нова деталізація цифрової реальності разом з планшетом Pixus DRIVE.

TIGER T618 – 8 ЯДЕРНИЙ ПРОЦЕСОР!

Pixus DRIVE оснащений восьмиядерним процесором Unisoc Tiger T618!  Даний процесор здатний швидко запустити навіть важкі програми та ігри! Процесор має 2 ядра Cortex-A75 частотою у 2 ГГц та 6 ядер Cortex-A55 з частотою у 1.8 ГГц, графічний прискорювач Mali-G52 MP2. Завдяки гідному доповненню Tiger T618 в 8 Gb оперативної пам’яті ви отримаєте планшет готовий до запуску важких програм або ігор. Pixus DRIVE – новий потужний та доступний планшет!