top of page

КОМПАКТНИЙ РОЗМІР та FULL HD ЕКРАН!

Pixus FOLIO – це новий компактний планшет з вражаючим дисплеєм! Планшет Folio оснащений дисплеєм з діагоналлю 8.4 дюйма, який створений передавати дивовижну цифрову реальність з надзвичайною точністю завдяки FULL HD розширенню! Роздільна здатність екрану Pixus FOLIO складає 1920х1200 px - такі характеристики ідеально розкривають деталі в іграх та відео, видно навіть дрібні темні деталі, а завдяки технології повного ламінування Incell і матриці IPS, дисплей планшета Folio забезпечує чітке, контрастне відображення кольорів.
Завдяки своєму компактному розмірі планшет Pixus FOLIO дуже зручно брати всюди з собою для роботи чи відпочинку, а висока роздільна здатність забезпечить комфортну роботу на дисплеї планшету! Pixus FOLIO – ваш незамінний помічник!

ANDROID 13
СУЧАСНА ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА

Технології не стоять на місці та сумісність нових додатків з операційною системою стоїть дуже гостро! Pixus FOLIO працює на «чистій» операційній системі ANDROID 13, без будь-яких сторонніх оболонок та програм. Планшет Pixus FOLIO разом з Android 13 відкриє вам доступ до найновіших програм та ігор. Всі сучасні додатки будуть стабільно та швидко працювати на планшеті Folio! Pixus FOLIO – новий планшет для сучасного світу!

ЕФЕКТИВНИЙ 8-ЯДЕРНИЙ ПРОЦЕСОР
та ДОСТАТНІЙ ОБСЯГ ПАМ’ЯТІ!

Pixus FOLIO – сучасний, універсальний цифровий помічник! Планшет оснащений ефективним 8-ядерним процесором Unisoc Tiger T606 (6 x 1.6 ГГц ARM Cortex-A55, 2 x 1.6 ГГц ARM Cortex-A75) та графічним прискорювачем - Mali-G57. Обсяг вбудованої пам’яті складає 128 GB, оперативної - 6 GB. Таких характеристик цілком достатньо для комфортної дистанційної роботи та відпочинку за певними іграми! Працюйте та відпочиваєте разом з новим планшетом Pixus FOLIO!