top of page

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН та ЯКІСНИЙ ЗВУК!

Навушники Pixus MUSE поєднують в собі мінімалістичний, сучасний дизайн та дійсно якісний звук. Навушники Muse мають дуже компактний розмір, завдяки ергономічному дизайну динаміків та основного корпусу навушники можна з комфортом використовувати навіть на протязі багатьох годин підряд, без зайвого та надмірного тиску всередині вух. Якісний та деталізований звук досягається завдяки 13 мм динамічним драйверам та кодеку AAC. Чутливість динаміків складає 101 dB, опір динаміків – 32 Ω. Завдяки даним характеристикам ви отримаєте дійсно чистий та якісний звук без дратуючих рипів та перешкод. Pixus MUSE – поєднує стильний дизайн та якісний звук саме для вас!

ДО 20 ГОДИН МУЗИКИ!

Незважаючи на свій компактний розмір навушники Pixus MUSE можуть похвастатися довготривалою роботою! На одному повному заряді навушники Muse здатні відтворювати музику до 5 годин без підзарядки, а завдяки кейсу навушники можна підзарядити ще до трьох разів. Таким чином в сумі ви отримаєте аж до 20 годин улюбленої музики. Або ви зможете багато годин насолоджуватися якісним звуком при перегляді відео чи фільмів, а також довго розмовляти через вбудований мікрофон та динамік не дістаючи телефон з кишені. Все це беж жодних турбот, що ваші навушники можуть швидко розрядитися!

НОВИЙ BLUETOOTH 5.3, ШВИДШЕ та КРАЩЕ!

Навушники Pixus MUSE обладнані новим Bluetooth чіпом, який підтримує сучасну версію Bluetooth 5.3.  Разом з навушниками MUSE та Bluetooth 5.3 ви отримаєте: 4-кратний діапазон, і 8-кратний обсяг даних, який можна передавати без затримок і фальстартів та збільшення швидкості роботи удвічі. З’єднання навушників MUSE з вашим смартфоном буде відбуватися швидше, затримки звуку та відео при динамічних кадрах та в іграх будуть також значно менші, фактично непомітні, в порівнянні з навушниками на Bluetooth 5.1 чи 5.0. А ще  енергоспоживання в Bluetooth 5.3 знижено, з режиму очікування пристрій переходить в активний режим швидше, навіть ніж при Bluetooth 5.2. Радіус прийому Bluetooth сигналу навушників Pixus MUSE складає до 10 метрів на відкритій місцевості. Швидше, краще, більше – не втрачай момент отримати все найкраще з Pixus MUSE!