top of page

PIXUS WAVE – ПОЄДНАННЯ СТИЛЮ та ЗАХИСТУ!

Шукаєте універсальну, компактну блютуз колонку, що ідеально підходить як для outdoor відпочинку так і для домашнього використання? Тоді колонка Pixus WAVE створена саме для вас! WAVE поєднує в собі стильний дизайн, якісний звук та неймовірний захист від води по стандарту IPX7.  З таким захистом колонка WAVE здатна витримати не тільки бризки води, а й повноцінне занурення під воду на глибину до 1 м! Pixus WAVE – музика вдома, на природі і навіть під водою!

БІЛЬШЕ ДОБИ МУЗИКИ!

Чи може колонка розміром трохи більше долоні грати більше 24 годин non-stop? Якщо це Pixus WAVE,  тоді відповідь - ТАК! На одному повному заряді портативна колонка WAVE здатна працювати до 25 годин при 60% гучності! Тільки уявіть: більше доби музики non-stop! Разом з Pixus WAVE можна забути про вічні підзарядки та насолоджуватися музикою «без дротів». Жодна довга подорож для WAVE не проблема – улюблена музика завжди буде з вами! Pixus WAVE – повний день і ніч музичного драйву!

BLUETOOTH 5.0 в ДВА РАЗИ ШВИДШЕ!

Pixus WAVE має чіп з BLUETOOTH 5.0, який забезпечує в два рази швидший зв'язок в порівнянні з попередньою версією BLUETOOTH 4.2.  Відсутня затримка, кращий зв'язок та висока стабільність сигналу – насолоджуйтеся улюбленою музикою разом з Pixus WAVE без жодних технічних проблем! Але, це ще не все: разом з колонкою WAVE не обов’язково потрібно бути «прив’язаним»  до смартфону, щоб насолоджуватися музикою – Pixus WAVE обладнана роз’ємом для microSD та підтримує карти до 64 Gb. Pixus WAVE – насолоджуйтеся музикою онлайн та офлайн всюди!