РОЗКАЧАЙ ВЕЧІРКУ!
Pixus RAVE – 40W потужного звуку!

Перетвори вечірку на справжній домашній РЕЙВ разом з новою блютуз колонкою Pixus RAVE!
40 Ват потужного звуку з парних динаміків розкачають будь яку вечірку, так щоб її надовго запам’ятали всі учасники! Чистий звук, виражений бас, пасивний радіатор та можливість створення TWS пари з двох колонок RAVE (разом буде вже 80W приголомшуючого звуку) – колонка RAVE просто сотворена для незабутнього, музичного «двіжу»! Pixus RAVE – твій персональний музичний РЕЙВ!

ЗАХИСТ на ВСІ ВИПАДКИ ЖИТТЯ!

Outdoor в поході чи домашня тусовка – неважливо, все підходить, адже Pixus RAVE має надійний захист від води IPX7.  З таким захистом, блютуз колонка RAVE витримає не те що бризки води, а навіть занурення під воду до 1 м. Розлиті напої,  або навіть занурення в басейн не зупинять музику, а разом з нею і твою вечірку! Тільки пам’ятай, що RAVE – це не підводний бокс, грати на дні басейну або пивної бочки колонка довго не може) Стильний дизайн та майже армійський захист – поєднуй все найкраще разом
з Pixus RAVE!

BLUETOOTH 5.0  ШВИДШЕ та КРАЩЕ!

Pixus RAVE оснащений BLUETOOTH 5.0, який забезпечує в два рази швидший та кращий зв'язок в порівнянні з попередню версією BLUETOOTH 4.2. Достатньо один раз підключити колонку RAVE до смартфону чи іншого пристрою по Bluetooth і надалі колонка автоматично буде підключатися, як тільки ти її включиш! Раз, два – РЕЙВ!  Будь в топі трендів та технологій!
 

ПОВНИЙ “ФАРШ”

Разом з колонкою Pixus RAVE не потрібно бути прив’язаним до смартфону, щоб насолоджуватися музикою! Окрім Bluetooth 5.0, RAVE може відтворювати музику з microSD карти чи через AUX кабель, що йде в комплекті! Додай можливість створення TWS пари і в одній колонці ти отримуєш набір музичного центру!
Pixus RAVE – реально повний “фарш”!

КУПИТИ
ХАРАКТЕРИСТИКИ