top of page

PIXUS RING – СТИЛЬНА та ЗАХИЩЕНА АКУСТИКА!

Стильний та функціональний дизайн в поєднанні з надійним захистом від води – це Bluetooth колонка Pixus RING! Портативна колонка Pixus RING має сучасний, привабливий дизайн, якісний звук та неймовірний захист від води по стандарту IPX7. З таким захистом колонка RING здатна витримати не тільки бризки води, а й повноцінне занурення під воду на глибину до 1 м! Pixus RING являється по справжньому універсальною колонкою, яка рівномірно чудово підходить як для домашнього використання, так і для пригод на природі під улюблену музику!

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ МУЗИКОЮ З ЯКІСНИМ ЗВУКОМ

Два динаміки загальною потужність аж 20 Вт – ви будете приємно вражені гучністю та об’ємом звука, який видає колонка висотою всього 18 см. Колонка Pixus RING підтримує кодек SBC, має чудово збалансовані низькі та високі частоти, ваші улюблені пісні можуть звучати ще краще разом з акустикою Pixus RING. Ще однією перевагою колонки RING є об’ємний акумулятор ємністю аж в 4000 мАг, на одному повному заряді колонка RING подарує вам до 10 годин якісного звуку! Bluetooth колонка Pixus RING – насолоджуйтеся якісним звуком багато годин поспіль!

ЗВУК НАВКОЛО та ЯСКРАВА ПІДСВІТКА

Колонка Pixus RING чудово підходить для домашніх вечірок. Завдяки продуманому розміщенню динаміків та дизайну корпусу, звук йде не одним направленим потоком, а з усіх сторін, навколо колонки. Де б ви не поставили і як би не повернули колонку RING, ви отримаєте якісний, гучний та чистий звук. На додачу до звуку в 360° Bluetooth колонка Pixus RING має яскраве, градієнтне, багаторежимне RGB-підсвічування, яке доповнить вашу улюблену музику і допоможе задати веселий настрій. Щоб змінити колір RGB-підсвічування достатньо один раз натиснути кнопку живлення, натискайте та обирайте свій колір та стиль!