7 годин NON-STOP

Pixus STORM – це потужний звук, аж 7 годин поспіль! Нарешті, ти можеш забути про постійні підзарядки навушників через кожну годину. На одному заряді TWS STORM видають до 7 години музики нон-стоп + кейс на 300 мАг, в якому ти зможеш зарядити навушники ще 2 рази. Повний заряд навушників і кейсу дадуть тобі 21 годину драйву.

Музичний шторм нон-стоп!

ЗАХИСТ IPX7

Стильний дизайн з надійним захистом від води – це Pixus STORM! TWS навушники STORM захищені по стандарту IPX7 і витримують не тільки бризки води, а навіть занурення під воду до 1 м. Насолоджуйся улюбленою музикою у басейні чи ванні з пінкою.  Pixus STORM – музичний «релакс»!

КОМФОРТ і ПРАКТИЧНІСТЬ

Достатньо один раз під'єднати Pixus STORM по Bluetooth і далі навушники будуть моментально та автоматично підключатися до твого смартфону, як тільки ти дістанеш їх з кейсу. Розмір кейсу складає всього 66х30x30 mm, це трохи більше звичайної запальнички. А ємність акумулятора, не зважаючи на такий скромний розмір, складає аж 300 мАг.

BLUETOOTH 5.0 ШВИДШЕ та КРАЩЕ!

Слухай тільки якісний звук, не обмежуй себе, твій улюблений трек може звучати ще краще. Pixus STORM підтримує BLUETOOTH 5.0, що забезпечує в два рази швидший зв'язок в порівнянні з BLUETOOTH 4.2. Більше, краще, швидше – не втрачай момент отримати все найкраще з STORM!

ПОТУЖНИЙ ЗВУК!

Чудова деталізація, баланс низьких та високих частот, та величезний запас гучності! Відчуй чистоту та гучність кожної ноти, навіть в шумному середовищі. Pixus STORM – потужний звук навколо тебе!

КУПИТИ
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОГЛЯД