top of page

КОСМІЧНИЙ ДИЗАЙН та 24 ГОДИН МУЗИКИ!

Pixus SPACE – нові, сучасні Bluetooth навушники з космічним дизайном та якісним, чистим звуком! Pixus SPACE здані відтворювати музику аж до 6 годин поспіль, лише на одному заряді, а завдяки кейсу навушники можна підзарядити ще до трьох разів. Таким чином в сумі ви отримаєте аж до 24 годин улюбленої музики. Забудьте про заплутані дроти навушників, або вічні та довгі підзарядки навушників в кейсі. Разом з Pixus SPACE ви зможете багато годин насолоджуватися якісним звуком при перегляді відео чи фільмів, а також довго розмовляти через вбудований мікрофон та динамік не дістаючи телефон з кишені.

НАСИЧЕНИЙ та ЯКІСНИЙ ЗВУК

Наявність чіпа нового покоління JL7003 робить звук в навушниках SPACE більш деталізованим, також якісно та коректно працюють мікрофони, що робить спілкування через навушники комфортним та легким. Завдяки сенсорним кнопкам навушниками SPACE дуже зручно керувати, є підтримка регулювання звуку на навушниках, переключання між треками, прийом та відхилення дзвінків, а також підтримка виклику персонального асистента. Якісний та деталізований звук досягається завдяки сучасному чіпу та кодеку AAC. Чутливість динаміків складає 118 ± 3dB, опір динаміків – 32Ω. Звук в навушниках Pixus SPACE насичений, чудово демонструє себе в жанрах рок, джаз, інструментальній музиці, також в навушниках зручно прослуховувати подкасти та аудіо ефіри, голос ведучих чути чітко та достатньо гучно. Навушники SPACE мають великий запас гучності, для комфортного прослуховування, навіть в шумному навколишньому середовищі. Pixus SPACE – поєднують космічний дизайн та потужний звук саме для вас!

BLUETOOTH 5.3, ШВИДШЕ та КРАЩЕ!

Навушники Pixus SPACE обладнані новим Bluetooth чіпом, який підтримує сучасну версію Bluetooth 5.3.  Разом з навушниками SPACE та Bluetooth 5.3 ви отримаєте: 4-кратний діапазон, і 8-кратний обсяг даних, який можна передавати без затримок і фальстартів та збільшення швидкості роботи удвічі. З’єднання навушників SPACE з вашим смартфоном буде відбуватися швидше, затримки звуку та відео при динамічних кадрах та в іграх будуть також значно менші, фактично непомітні, в порівнянні з навушниками на Bluetooth 5.1 чи 5.0. А ще, енергоспоживання в Bluetooth 5.3 знижено, з режиму очікування пристрій переходить в активний режим швидше, навіть ніж при Bluetooth 5.2. Радіус прийому Bluetooth сигналу навушників Pixus SPACE складає до 10 метрів на відкритій місцевості. Швидше, краще, більше – не втрачай момент отримати все найкраще з Pixus SPACE!